SK

MEDICÍNSKY

PORTÁL

nové komunikačné štandardy

Dištančné medicínske
vzdelávanie a informácie
pre širokú verejnosť

˅

Apríl:

Erik Baláž: Stratená voda

Obrázok mesiaca

“Voda je život. Nik s ňou nezaobchádza šetrnejšie ako príroda sama. Inšpirujme sa.”

Mesiac apríl je označovaný tiež ako mesiac lesov. Autor knižnej eseje “Stratená voda” Erik Baláž je s našimi slovenskými lesmi úzko spätý. Ochranár-aktivista, tvorca zaujímavých a úspešných dokumentárnych filmov, tvár leso- ochranárskeho zoskupenia VLK, stál za kampaňou “My sme les”, ktorá zarezonovala aj medzi širokou verejnosťou. V roku 2017 sa stal nositeľom ocenenia “Biela vrana” za verejný prínos k ochrane prírody na Slovensku.

V tejto útlej knižočke s nenápadným obalom sa učíme vnímať skutočné bohatstvo našich prírodných vodných zdrojov. Pomedzi riadky textu putujeme spolu s autorom cestami prameňov, potokov a riek v našej krajine a zamýšľame sa nad hlbším významom slov - voda je zdrojom všetkého života. Sme schopní doceniť jej význam? Odpoveď nájdete v tejto knižke. Prajeme vám príjemné jarné putovanie našimi lesmi a odporúčame si túto útlu knižočku pribaliť so sebou ako príjemného a poučného spoločníka.

Berlina, s.r.o. | Tichá 31 | 811 02 Bratislava | +421 2 207 835 55 | medicinskyportal@berlina.sk

Späť

Tento web používa súbory cookies. Viac o súboroch cookies » tu «. Zásady spracovania a ochrany osobných údajov spoločnosti Berlina, s.r.o. » tu «. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.